Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda esnafkayit

BİZ KİMİZ ?

Türkiye geneli tüm Esnaf ve Kobilere Esnafkayit.com olarak web ortamında dijital pazarlama üzerinde hizmet vermekteyiz.
Başlıca hizmetlerimiz firmaların web sayfa tasarımını ve SEO konusunda destek oluyoruz ayrıca kurumsal web tasarımı e-ticaret web sayfaları modül entegre hizmetleri yazılım ve mobil uygulama konusunda tüm Esnaf ve Kobilere Esnafkayit.com internet sitemizden dijital pazarlama olarak kesintisiz hizmet vermekteyiz.

BİZ NE İŞ YAPARIZ ?

Markaların dijital dönüşüm çağında büyümesine yardımcı olmak için hayal gücü ve teknolojiyi birleştirerek gelişime açık en son teknolojik sistemlerle hizmet vermekteyiz. Reklam danışmanlığı ve web site hizmetleri ile marka bilinirliğinizi artırmak için tüm reklam seçeneklerini size sunmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Web Tasarım
E-Ticaret
SEO Analizi
Sosyal Medya
Firma Tanıtım
Rehber Kaydı
Yazılım ve Uygulama Geliştirme
Domain (Alan Adı)
Sunucu Hosting

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Güneydoğunun Şanlıurfa ilinde hizmet veren Yeni Nova Bilgi Teknolojileri Yazılım ve Donanım Ltd. Şti. Güvencesiyle dijital pazarlama ve yazılım geliştirme alternatifleriyle geniş yazılım ve pazarlama kadrosuyla Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde bulunan Esnaf ve Kobileri internet ortamında dijital pazarlamayla tanıştırarak birçok Esnaf ve Kobileri kazançlarını artırarak mutlu etmiştir. Değişen teknolojinin gelişmesiyle beraber internet ortamında ürün satışı hizmet sektörleri teknik servisler ve daha birçok firmanın web ortamında daha çok aktif olması bu sektörün fazlasıyla canlanmasına sebep olmuştur. Bu gelişme firmaların web ortamındaki pazarlama konusunda Esnafkayit.com benzer biçimde SEO destek firmalarına yöneltmiştir. Bununla birlikte yazılım geliştirme, web tasarımı ve kurumsal şirket tasarımının Esnaf ve Kobiler için ne kadar önemli bir noktaya geldiği göz önündedir. Fakat şirket bünyesindeki bir çok Esnaf dijital reklam mevzusunda profesyonel uzaman desteği olmadan istediği verimi alamayacağının bilincinde olduğu için Esnafkayit.com şeklinde uzaman firmalardan destek alarak istediği sıralamaya kısa zamanda ulaşacağının bilincine varmışlardır .Ek olarak Esnafkayit.com benzer biçimde firma kayıt rehberlerine ücretsiz firmalarınızı ekleyebilirsiniz biran önce dijital reklam dünyasında yerinizi alın.

https://www.esnafkayit.com/


Powered by WISECP
Top