Linkedin Reklamları

İş hayatında profesyonel kişileri veya kurumları yani B2B (Business to Business) reklamcılığını hedefliyorsanız Linkedin reklamları tam da size göre hizmet sunmaktadır. LinkedIn daha profesyonel çalışma yapmak ve yaptığınız işle alakalı birebir ilgililere ulaşmayı hedefleyebileceğiniz bir sosyal platformdur. 

Linkedin Reklam Modellerini

Sponsorlu İçerik Reklamları

Bu reklam türünde paylaşım yaptığınız içerikleri Linkedln akışında öne çıkarma olanağı bulabilirsiniz. Bu sayede paylaşımlarınız potansiyel hedef kitlenize ulaşır başarılı reklam çalışmaları oluşturabilirsiniz.

Metin Reklamları

Bu reklam türü sponsorlu içerik reklamlarının alternatifi olarak değerlendirilebilir. Belirlediğiniz hedef kitleye uygun şekilde hem akış hem şirket hem de profil sayfalarının üst ve yan bölümünde yer alır.

Sponsorlu InMail Reklamları

Bu reklam türü Linkedln k

Bu reklam türü kişiselleştirilmiş hedeflemeleri içeren reklamlardır. Dinamik Reklamlar; üyelerin profil bilgilerini ve projeleri gibi bilgilerin hedeflenerek oluşturulduğu reklamlardır. Üyeler dinamik reklamları sitenin sağ bölümünde görebilirler.

Display Reklamlarullanıcılarına e-mail üzerinden ulaşabilme imkanı tanımaktadır. Bu sayede hedeflediğiniz kitleye ulaşmada profesyonel bir çalışma sağlamış olursunuz.

Dinamik Reklamlar

Bu reklam türünde diğer reklam modellerinden farklı olarak reklam alanlarının konum ve boyutlandırılması sizin belirleyebileceğiniz bir ölçüttür. Özellikle ite trafiğini arttırmak için Linkedln Display reklamları beklentilerinizi karşılayacak donanıma sahiptir.

 

 


Powered by WISECP
Top