Organizasyon Firmaları

AnasayfaYazılarOrganizasyon Firmaları

Organizasyon Firmaları

Henüz içerik eklenmedi. Lütfen daha sonra tekrar ziyaret ediniz.

Parti ve Düğün Organizasyonu 

Bu yazımızda parti ve düğün organizasyonu için işinize yarayacak küçük ipuçları vermeye çalışacağız. Öncelikle bu konunun kendine özel bir jargonu olduğunu da bilmenizi isterim. Mesela; partilemek, bu kavramını daha önce duydunuz mu? Elbette ki duydunuz. Günümüzde artık hemen hemen her şeyin bir kutlamaya dönüşmesi bu kavramın da hayatımıza yerleşmesine izin vermiştir. Ancak bu kutlama öyle oldubittiye gelemez. Mutlaka  bu işi bilen bir kişiden destek almalıyız. Çünkü işin zorluğunu ve detaylarını içine girdikçe anlayacağız ki bu iş tek kişinin üstesinden gelmesi için çok yorucu. Bizler artık, hem kutlama yapmak istediğimiz durumlar hem de geleneklerimizin modernize edilmiş halleriyle birer partici bireylere dönüştük.  Peki, neden organizasyona ihtiyacım var?

Neden Organizasyon Firmaları

İnsanlardaki tüketim çılgınlığı eğlence sektöründe de yoğun bir şekilde kendini göstermektedir. İnsanlar maddi durumları nasıl olursa olsun kutlama yapabildikleri bir durumda kaçınmadan tüketim zincirine bir halka da kendileri ekliyorlar. Bu güzel etkinliği düzenlerken kimse kötü olmasını ister mi? Tabi ki istemez. Ancak bu durum kötü olmasını istememenin dışında insanlar arasında ilginç bir rekabeti de doğurmuştur. Herkes en iyisi, en güzeli, en eksiksizi, en şuyu, en buyu derken… Bu olaya biri el atsın ben işin içinden çıkamıyorum gibi cümlelerle işi ehline teslim etmeye varmıştır. İşin ehli de durmuş mu? Sen aradığım kişiyi buldum evleneceğim mi dedin. O zaman sana önce evlenme teklifi ardından nişan organizasyonu, nişan masası sonra çeyiz alma organizasyonu, kına organizasyonu, nikâh organizasyonu, düğün organizasyonu, gelin alma organizasyonu, bekârlığa veda partisi, after parti (düğün sonrası parti)paket program olarak sunuluyor. Böyle anlar özel anlar hep yaşanmıyor canım mantığıyla da programa dâhil oluyorsunuz.

Gerçekten de kendi başınıza işin içinden çıkamıyorsunuz. Çünkü bunu organize etmiş olmanız yetmiyor. Çünkü birilerinin bu organizasyonla ilgilenmesi demek sizin iş yükünüzü hafifletmiş olması demektir. Aksi halde ev, gelinlik, damatlık, balayı, davetliler vs. derken işler sarpa saracaktır. İşin bir farklı boyutu daha var ki bu parti ve düğün organizasyonu firmalarını ararken mutlaka hesaplı ve şık düğün organizasyonu yapan firmalar, uygun fiyatlı düğün organizasyonu yapan firmalar sizin ucu kaçan masraflar içinde aradığınız hizmet olacaktır.  Parti ve düğün organizasyonu firmalarının düğünlerin yanı sıra doğum günü organizasyonu, davet organizasyonu, açılış organizasyonu, babyshower, sünnet düğünü organizasyonu, hoş geldin bebek organizasyonu, piknik organizasyonu gibi birçok etkinlikte de rol almaktadırlar.


Powered by WISECP
Top